PFSZN – Polska Federacja Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych

Relacja z XIV Kongresu Polskiej Federacji Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych

Relacja z XIV Kongresu Polskiej Federacji Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych

W dniach 3-4 października 2014 roku w Toruniu odbył się XIV Kongres Polskiej Federacji Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych, którego gospodarzem było Regionalne Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości w Toruniu.
Tegoroczny Kongres został zorganizowany pod hasłem przewodnim – „Nowoczesny zarządca – nowoczesne zarządzanie”.
xiv_kongres_1
Niewątpliwym sukcesem XIV Kongresu PFSZN w obliczu deregulacji zawodów zarządcy nieruchomości i pośrednika w obrocie nieruchomościami była rekordowa liczba uczestników – blisko 150 osób.
Przedsięwzięcie objęte zostało Patronatem Honorowym Marszałka województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Prezydenta Miasta Torunia jak również patronatem medialnym przez redakcje czasopism i portali: Administrator24.info, Mieszkanie i Wspólnota oraz Facility Manager.

Kongres poświęcono kwestii nowoczesnego zarządzania nieruchomościami, najnowszych aspektów zawodu zarządcy nieruchomości w świetle wszechobecnych zmian rynkowych oraz rozwoju nowoczesnych technologii mających ogromny wpływ na pracę zarządcy nieruchomości. Poruszone zostały również nie mniej ważne kwestie deregulacji zawodów: zarządcy nieruchomości i pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Pierwszego dnia Kongresu, po zakończeniu zaplanowanych na ten dzień prelekcji, przygotowana była dla wszystkich uczestników wyjątkowa atrakcja, a mianowicie wyprawa do lochów Zamku Krzyżackiego w Toruniu, w orszaku prowadzonym przez średniowiecznych rycerzy. Uczestników imprezy czekał szereg atrakcji, takich jak strzelanie z łuku, pokaz walk rycerskich i zwiedzanie podziemi zamku z pochodniami.

Wyprawa na zamek nie była jedyną atrakcją pierwszego dnia Kongresu, gdyż w godzinach wieczornych zaplanowano tradycyjnie uroczysty bankiet uczczony przepysznym tortem, umożliwiający przede wszystkim kuluarową wymianę doświadczeń w dobrym towarzystwie i miłej atmosferze.

Podziękowania

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować naszym Partnerom Biznesowym: UNIQA TU S.A., SACER S.C., IMPEL Monitoring Sp. z o.o., PKO Bank Polski S.A, KONE Sp. z o.o.,TECHEM Techniki Pomiarowe Sp. z o.o., BAUMIT Sp. z o.o. oraz pozostałym zaproszonym gościom i wystawcom, bez których udziału nie byłoby możliwym zorganizowanie XIV Kongresu PFSZN w tak reprezentacyjnym miejscu.


Na zakończenie chcielibyśmy, także podziękować, wszystkim którzy przyczynili się do zorganizowania XIV Kongresu PFSZN w Toruniu, a przede wszystkim gospodarzom tegorocznego kongresu Koleżankom i Kolegom z Regionalnego Stowarzyszenia Zarządców Nieruchomości.