PFSZN – Polska Federacja Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych

VIII Kongres

VIII Kongres PFSZN – Wrocław 2008 r.

 

współorganizator
Dolnośląskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości we Wrocławiu

 

W dniach 3-4 października 2008 r. odbył się VIII Kongres PFSZN, w salach Konferencyjnych Hotelu Holiday Inn we Wrocławiu przy ul. Piłsudskiego.

 

Tematami Kongresu były:

Rynek Zarządzania Nieruchomościami Komercyjnymi,

Przyszłość Zawodu Zarządcy Nieruchomości w Polsce.

Omawiając poszczególne segmenty rynku nieruchomości komercyjnych i modele zarządzania  zwracaliśmy uwagę zarządców na nowe obszary działań i możliwości rozwoju naszego zawodu na tym interesującym rynku.

Tegoroczny Kongres to szczególne wydarzenie z uwagi na obchody 10-tej rocznicy powstania PFSZN. Przy tej okazji nie zabrakło dyskusji na temat przyszłości zawodu Zarządcy nieruchomości w Polsce i roli naszej Federacji w kształtowaniu zawodu, propagowania wzorców dobrego zarządzania, pilnowanie przestrzegania standardów zawodowych i podnoszenia kwalifikacji.

Uczestniczyli: zarządcy i właściciele nieruchomości, pośrednicy, rzeczoznawcy, deweloperzy, doradcy konsultanci do spraw nieruchomości, osoby reprezentujące nieruchomości mieszkaniowe, biurowce, centra handlowe, magazynowe i logistyczne, portfele nieruchomości, a także firmy zarządzające własnym majątkiem.

PATRONAT HONOROWY nad VIII Kongresem objął Minister Infrastruktury.

PATRONAT MEDIALNY nad VII Kongresem: Rzeczpospolita, Gazeta Wyborcza, Puls Biznesu, Nieruchomości H. Beck, Administrator, Wspólnota Mieszkaniowa, Facility Manager, RNW i ASM- Centrum Badan i Analiz.

 

Biuro VIII Kongresu PFSZN:

 

Dolnośląskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości
53- 318 Wroclaw, ul. Hallera 14 b
tel. 071 361-10-24, fax 071 361-37-13,
e-mail: biuro@hjw.pl.
Zapraszamy w godz. 9 – 15.