„Sztuka prawidłowego prowadzenia negocjacji. Naucz się działać tak, żeby dopiąć kontrakt, a strony czuły się wygrane” szkolenie w dniu 7 kwietnia 2011 r.

Na szkoleniu zostaną zaprezentowane metody skutecznych negocjacji, które pozwala realizować zamierzone cele w relacjach z innymi ludzi. Na szkoleniu dowiemy się jakie są kolejne etapy negocjacji w jakich sytuacjach pośrednik nie powinien brać udziału w negocjacjach, jakie dokumenty powinien przygotować i jak sprawnie poprowadzić negocjacje tak by klienci byli zadowoleni.

Moduł pierwszy:
1. Czym są negocjacje. Omówienie technik wpływu i wykorzystania ich w zawodzie pośrednika.


Moduł drugi:

2. Negocjacje a mediacje – kiedy pośrednik jest negocjatorem, a kiedy mediatorem.
3. Różnice, korzyści i sposoby postępowania w obu powyższych przypadkach

Moduł trzeci:
4. Fazy procesu negocjacji – sterowanie, kontrolowanie, dokumentowanie całości procesu negocjacji – czyli kiedy nie powinno się dopuszczać do negocjacji, a w jakich warunkach jest szansa na szczęśliwą finalizację kontraktu.
5. Deklaracja, protokół uzgodnień i inne dokumenty ułatwiające doprowadzenie do porozumienia stron

Moduł czwarty:
6. Rola pośrednika – kiedy pomaga, a kiedy przeszkadza w negocjacjach.
7. Dziesięć przykazań prawidłowo prowadzonych negocjacji.
8. Case study – przykłady prawidłowo i nieprawidłowo prowadzonych negocjacji. Najczęściej spotykane błędy pośrednika powodujące rozejście się stron.

Koszt: 250 zł/osoba (195 zł dla Członków PFSZN)
Termin: 7 kwietnia 2011 roku
Godziny: 10:00 – 16:00 (osiem godzin w ramach doskonalenia zawodowego)
Miejsce: Warszawa, ul. Towarowa 22

Osoba prowadząca: Joanna Lebiedź licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami. Z rynkiem nieruchomości związana nieprzerwanie od 1988 roku. Autorka wielu analiz rynku nieruchomości i publikacji prasowych cyklicznie ukazujących się w liczących się tytułach prasowych. Autor i trener licznych szkoleń dla sektora nieruchomości odbywających się na terenie całego kraju. Laureat wielu nagród i wyróżnień za działalność zawodową oraz pracę na rzecz środowiska zawodowego.